НАЗК: В ОЕСР високо оцінили досягнення України в антикорупційній політиці

Найближчим часом звіт буде опублікований та переданий Україні для врахування його рекомендацій
 

За повідомленням Національного агентства з питань запобіганні корупції (НАЗК), українська делегація на чолі з заступником НАЗК Ярославом Любченко взяла участь у презентації Звіту в межах 5-го раунду моніторингу Стамбульського плану дій з боротьби проти корупції. Він був присвячений викликам і досягненням України у різних сферах боротьби з корупцією та розбудови доброчесності за 2022 рік та перше півріччя 2023 року.

Україна отримала високі оцінки від ОЕСР у п`яти сферах:

      • Антикорупційна політика
      • Декларування активів
      • Незалежність судової влади
      • Спеціалізовані антикорупційні установи
      • Відповідальність за корупційні правопорушення 

«Розбудова доброчесності та належного врядування є ключовим для наближення України до стандартів ОЕСР та нашого майбутнього членства в організації. Попереду ще багато роботи, але позитивна оцінка представників ОЕСР нашого звіту є черговим кроком на цьому шляху», — зазначає заступник Голови НАЗК Ярослав Любченко 

Найближчим часом звіт буде опублікований та переданий Україні для врахування його рекомендацій.

Крім того, заступник керівника апарату НАЗК Олександр Стародубцев виступив на круглому столі ОЕСР, присвяченому доброчесності у вищий освіті. Він розповів про ключові досягнення України за цим напрямком.

«Це лише деякі приклади з того, чого ми досягли у боротьбі з корупцією та просуванні доброчесності у вищій освіті в Україні. Незважаючи на невпинні спроби держави-терориста рф перешкодити нашому прогресу, вкрай важливо, щоб ми продовжували розвивати культуру доброчесності на рівні навчальних процесів. Адже доброчесна нація – це успішна нація», — заявив Олександр Стародубцев.

Нагадаємо, що влітку 2022 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль передав заявку на вступ нашої держави до ОЕСР.  НАЗК відіграє активну роль в процесі інтеграції України до організації.

ОЕСР об’єднує 37 найрозвиненіших країн світу.

Метою діяльності ОЕСР є створення найкращих рішень для державної політики, яка сприятиме економічному процвітанню, рівним можливостям і добробуту.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial