Державний департамент США опублікував звіти про тероризм

Державний департамент США

опублікував звіти про тероризм

Державний департамент США

опублікував звіти про тероризм

28 лютого Державний департамент США опублікував “Доповіді про тероризм” у країнах за 2021 рік – детальний огляд глобального антитерористичного середовища, підготовлений для Конгресу
 

Державний департамент оприлюднив свої звіти про тероризм у країнах за 2021 рік, щорічний брифінг, підготовлений до Конгресу. У звіті міститься список членів Глобальної коаліції для перемоги над ІДІЛ (Ісламська держава Іраку та Сирії), а також брифінги про терористичну діяльність в Африці, Східній Азії та Тихому океані, Європі, Близькому Сході та Північній Африці, Південній та Центральній Азії та Західної півкулі. Обговорюються державні спонсори тероризму, глобальна проблема хімічного, біологічного, радіологічного та ядерного тероризму, безпечні зони для терористів і розкриваються подробиці про іноземні терористичні організації (FTO). Крім того, у передмові Тімоті А. Беттса, виконуючого обов’язки координатора з питань боротьби з тероризмом, наведено огляд триваючих терористичних загроз і успіхів США в боротьбі з тероризмом, зроблених протягом 2021 року.

Деякі ключові висновки зі звіту за 2021 рік, які стосуються Сполучених Штатів:

    • Сполучені Штати опублікували свою першу в історії Національну стратегію протидії внутрішньому тероризму .
    • Коаліція «Поразка ІДІЛ» прийняла Буркіна-Фасо як свого 84-го члена.
    • Сполучені Штати очолили переговори щодо Резолюції РБ ООН 2617 (2021) , яка була одноголосно прийнята в грудні та продовжила мандат Виконавчого директорату Контр терористичного комітету ООН ще на чотири роки.
    • Сполучені Штати також підписали дві нові та розширені угоди відповідно до Президентської директиви внутрішньої безпеки 6 щодо обміну інформацією про відомих і підозрюваних терористів, завдяки чому загальна кількість країн-партнерів перевищила 75.
    • Платформа безпечного порівняння та оцінки персональної ідентифікації (PISCES) зросла до 227 пунктів пропуску в 23 країнах.

Профіль кожної країни у звіті описує нещодавню терористичну діяльність і описує будь-які відомі терористичні інциденти, які мали місце у 2021 році. Також обговорюються законодавство, правоохоронні органи та заходи безпеки кордонів, які вжила кожна країна, участь Сполучених Штатів (якщо така була), а також інформацію, що стосується протидії насильницькому екстремізму та фінансуванню тероризму. Звіти з окремих країн також можна знайти тут , на веб-сайті Державного департаменту.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial