Держфінмоніторингом посилюється обмін розвідувальною фінансовою інформацією з Європейськими партнерами

шаблон

Держфінмоніторинг взяв участь у засіданнях Егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки
 

У рамках заходів 30-го Пленарного засідання Егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки (ПФР), що проходили у період з 02 по 07 червня 2024 року, у м. Париж (Французька Республіка), Головою Державної служби фінансового моніторингу України Ігорем Черкаським укладено міжнародні договори міжвідомчого характеру з керівниками Підрозділів фінансової розвідки Федеративної Республіки Німеччина, Королівства Норвегія та Гібралтару. Повідомлення з сайту Державної служби фінансового моніторингу України.

Ключовою метою укладених Меморандумів є правове врегулювання взаємного обміну фінансовою розвідувальною інформацією, яка є у розпорядженні підрозділів фінансової розвідки, що підвищить ефективність фінансових розслідувань.

Зазначеними Меморандумами закріплені зобов’язання та права сторін щодо питань конфіденційності, захисту інформації, шляхів її використання та розповсюдження на основі принципу взаємності.

Також, Держфінмоніторинг та Підрозділи фінансової розвідки Федеративної Республіки Німеччина, Королівства Норвегія та Гібралтару домовились забезпечувати співпрацю щодо збирання, обробки та аналізу інформації, яка є у їх розпорядженні, про фінансові операції, відносно яких існує підозра, що вони стосуються відмивання коштів, пов’язаних предикатних злочинів та фінансування тероризму.

Наразі, Держфінмоніторингом укладено 84 міжнародні договори міжвідомчого характеру щодо співробітництва з підрозділами фінансової розвідки іноземних держав.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial