Актуальні новини світу в сфері ПВК/ФТ за грудень 2021 року

Актуальні новини світу в сфері ПВК/ФТ за грудень 2021 року.
 

Державна служба фінансового моніторингу України опублікувала Digest актуальних новин світу в сфері ПВК/ФТ за грудень 2021 року серед яких:

Антилегалізаційні новини

Комісія з розслідування фінансових злочинів Республіки Туреччина (MASAK) оштрафувала Турецький філіал біржі криптовалют на 8 мільйонів лір (близько $750,000) за порушення Закону про Запобігання відмиванню доходів одержаних злочинним шляхом. 

Орган нагляду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії оштрафував банк на 63.95 мільйони фунтів стерлінгів (85.16 мільйони доларів США) за порушення у процесах щодо запобігання відмиванню коштів. 

Служба по боротьбі з фінансовими злочинами Сполучених Штатів Америки (FinCEN) оштрафувала банк у Техасі на 8 мільйонів доларів за умисне порушення законодавства у сфері протидії відмиванню доходів. 

Суд Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії оштрафував банк на 265 мільйонів фунтів стерлінгів за порушення у запобіганні відмиванню коштів на суму майже в 400 мільйонів фунтів стерлінгів. 

Центральний Банк Кіпру оштрафував Кіпрський банк (найбільший надавач послуг позик) на €790,000 за порушення норм Закону про протидію відмиванню коштів та директив банку Кіпру.

Типології, керівництва, звіти.

Опубліковано спільний звіт МВФ та Світового банку щодо проекту базису та методології для оцінки ризиків відмивання коштів та фінансування тероризму стосовно грошових переказів. 

Орган нагляду за сектором фінансових ринків Нової Зеландії опублікував звіт щодо Оцінки ризиків у своєму секторі щоб підвищити розуміння СПФМ щодо найбільш релевантних ризиків відмивання коштів та фінансування тероризму. 

Кримінальні новини в сфері протидії відмиванню коштів

Поліція Республіки Туреччина заарештувала 40 осіб за звинуваченням у відмиванні коштів на суму близько 10 мільйонів доларів США, використовуючи платформу для онлайн-трансляцій Twitch. 

У США колишнього спеціального агента Управління по боротьбі з наркотиками засуджено до більш ніж 12 років позбавлення волі за організацію схеми з відмивання коштів та шахрайство під час служби в Управлінні. 

Судом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії двох осіб було засуджено до 16 та 17 років позбавлення волі за організацію схеми відмивання коштів на суму 70 мільйонів фунтів стерлінгів. 

У США чоловіка було засуджено до 3 років позбавлення волі за звинуваченнями у мережевому і банківському шахрайстві та відмиванні коштів. 

Боротьба з фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення

У Південній Кореї чоловіка було засуджено до 11 років та 6 місяців позбавлення волі за надання фінансової підтримки терористичному угрупуванню, розташованому у Сирії. 

У Індонезії суд засудив чоловіка до довічного позбавлення волі за звинуваченнями у організації терористичного акту, в якому загинуло 22 людини. 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
Зареєстровано проект Закону щодо внесення змін до порядку застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів та санкцій

Close