Україна та ще 10 країн приєдналися до санкцій ЄС проти Ісламської держави та терористичної організації аль-Каїда

 

«19 жовтня 2020 року Рада ЄС ухвалила Рішення (CFSP) 2020/1516. Рішення Ради ЄС продовжує існуючі обмежувальні заходи до 31 жовтня 2021 року. Країни-кандидати Республіка Північна Македонія, Чорногорія, Сербія та Албанія, країна процесу стабілізації і асоціації та потенційний кандидат Боснія і Герцеговина, країни Європейської зони вільної торгівлі Ісландія і Ліхтенштейн, члени Європейського економічного простору, а також Україна, Республіка Молдова, Вірменія і Грузія приєдналися до цього рішення Ради ЄС», - йдеться у Декларації високого представника ЄС.

Це рішення продовжує дію санкцій, що визначені у Рішенні Ради ЄС (CFSP) 2016/1693 у рамках спільної закордонної та безпекової політики стосовно обмежувальних заходів проти ІДІЛ та аль-Каїди, а також проти осіб, груп, підприємств та установ, які з ними асоційовані.

Заходи вводять жорсткі обмеження на торгівлю або постачання таким терористичним суб’єктам будь-якої зброї, товарів військового або подвійного призначення, запчастин до них, будь-яку технічну допомогу з їх обслуговування.

Санкції забороняють торгівлю нафтою та нафтопродуктами, будь-які форми фінансової підтримки, включаючи позики та кредити.

Членам цих організацій заборонений в’їзд на територію Євросоюзу, це обмеження розповсюджується також на громадян країн ЄС, які належать до цих терористичних організацій.

За матеріалами Ukrinform.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
Рекомендації НБУ щодо належних процедур моніторингу переказу коштів

Експерти Національного банку презентували рекомендації з побудови процесу фінансового моніторингу.

Close