Міграційна служба поновила роботу, а цифрові паспорти знову доступні в Дії

Які послуги доступні з 15 березня?
 

Державна міграційна служба продовжує працювати!

«Зайве пояснювати, що воєнний стан та активні бойові дії суттєво вплинули на можливість виконувати наші повноваження у повному обсязі. Але важливо, що всюди - ДЕ ЦЕ РЕАЛЬНО МОЖЛИВО - наші співробітники роблять усе можливе, аби допомогти вам у вирішенні тих чи інших питань», - повідомляє Державна міграційна служба на своїй сторінці у facebook.

Отож, з 15 березня територіальні органи та територіальні підрозділи ДМС, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ В БЕЗПЕЧНИХ РАЙОНАХ, де не ведуться активні бойові дії, відновлюють роботу з прийому та надання адміністративних послуг, зокрема:

   • документів для оформлення ID-картки,
   • закордонного паспорта громадянина України,
   • посвідок на постійне та тимчасове проживання.

Також ДМС здійснюватиме:

   • вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки,
   • продовжуватиме строк дії закордонних паспортів та вноситиме відомості про дітей, зокрема, йдеться про вклеювання фотокартки до закордонного паспорта батьків, що дає можливість громадянам вільно перетинати кордон, рятуючись від війни.

Відтепер громадяни, які втратили документи або строк дії яких закінчився, можуть звертатися до визначеного органу ДМС, які працюють з урахуванням дотримання безпеки умов воєнного стану.
Державна міграційна служба нагадує, що оформлення документів можливо здійснити в будь-якому територіальному органі чи підрозділі ДМС, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Відкриті відділення та контакти можна дізнатися за посилання.

З 16 березня відновлюється робота телефонів «гарячої лінії» апарату Державної міграційної служби України. Контактні телефони можна дізнатися за посиланням.

Міністерство цифрової трансформації України повідомляє, що Цифрові паспорти знову доступні в Дії.

Якщо у вас зникли із застосунку закордонний паспорт чи ID-картка, то відсьогодні вони знову доступні в Дії.

Мінцифри нагадує, що від початку російського вторгнення до України служби нацбезпеки відключили усі держреєстри, щоб захистити дані українців. Деякі з них вже відновили свою роботу в безпечному місці.

«Невдовзі в Дії підтягнуться інші ваші цифрові документи. Про це повідомимо в наших соцмережах.  Нагадаємо, що Дія не зберігає персональні дані, а лише підтягує їх із держреєстрів, які надійно захищені», - зазначили в повідомленні Мінцифри.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial