Міжнародні стандарти щодо індикаторів ризикових операцій

Міжнародні стандарти щодо індикаторів ризикових операцій

Методологічна допомога ДСФМУ суб’єктам первинного фінансового моніторингу.
 

Державною службою фінансового моніторингу України узагальнено та доводиться до відома суб’єктів первинного фінансового моніторингу міжнародну практику визначення критеріїв/показників/індикаторів ризикових операцій, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

Узагальнені критерії рекомендуються для використання суб’єктами первинного фінансового моніторингу під час виконання вимог Базового Закону в частині виявлення підозрілих фінансових операцій та формування внутрішніх документів з питань фінансового моніторингу.

З узагальненою практикою можна ознайомитися на офіційному вебсайті Держфінмоніторингу (https://fiu.gov.ua/) у розділі «Фінансовий моніторинг»/ «Методологія»/«Рекомендації»/«Міжнародні стандарти (витяги) щодо критеріїв/показників/індикаторів ризикових операцій».

(фото з сайту pixabay)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
Нацбанк розпочав громадське обговорення проєкту Положення про здійснення безвиїзного нагляду на ринках небанківських фінансових послуг

Пріоритетним способом обміну інформацією пропонується визначити електронну пошту.

Close