ЄС запровадив нові санкції щодо 6 осіб та однієї організації

ЄС запровадив нові санкції щодо 6 осіб та однієї організації

Прийняті обмежувальні заходи включають заморожування активів.
 

Рада ЄС 15 жовтня 2020 запровадила обмежувальні заходи проти шістьох осіб та однієї установи, причетних до спроби вбивства Олексія Навального, який був отруєний токсичним нервово-паралітичним агентом групи «Новічок» 20 серпня 2020 року в Росії. Це рішення прийняте після політичної згоди, досягнутої під час Ради міністрів ЄС із закордонних справ 12 жовтня 2020 року. Про це повідомила Рада ЄС в прес-релізі.

Прийняті обмежувальні заходи включають заборону на виїзд до ЄС та заморожування активів для фізичних осіб та заморожування активів для суб'єкта господарювання. Крім того, особам та структурам ЄС заборонено надавати кошти зазначеним в санкційних списках особам.

Введення обмежувальних заходів щодо шести осіб та одного суб’єкта, пов’язаних зі справою Навального, відбулося в рамках обмежувальних заходів проти розповсюдження та використання хімічної зброї.

Це той самий правовий інструмент, який застосовується для санкціонування осіб, відповідальних за зберігання, транспортування та використання токсичного нервового агента у справі Скрипалів у Солсбері в березні 2018 року. З новими позначеннями 15 осіб та 2 суб'єкти перераховані під хімічним режим санкцій проти зброї.

Правові акти, включаючи імена зацікавлених осіб, доступні в Офіційному віснику ЄС

(фото з сайту pixabay)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
Кредитні спілки зможуть випускати платіжні картки

Інтерв'ю заступника голови НБУ Олексія Шабана.

Close