США продовжили санкції за поширення зброї масового знищення

США продовжили санкції за поширення зброї масового знищення

Рішенням президента цей стан продовжений на один рік.
 

Дію розпорядження президента США від 1994 року про міжнародні санкції проти тих, хто сприяє розробці, поширенню та застосуванню зброї масового знищення, продовжено ще на рік.

Про це йдеться в офіційному листі президента Дональда Трампа Конгресу США, оприлюдненого Білим домом у четвер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Поширення зброї масового знищення та засобів її доставки продовжує створювати надзвичайну загрозу національній безпеці, зовнішній політиці та економіці США", - зауважується в листі.

У цьому зв'язку зазначається, що стан надзвичайної ситуації національного масштабу, оголошений розпорядженням 12938 від 14 листопада 1994 року щодо розповсюдження зброї масового знищення та засобів доставки такої зброї, "має тривати й після 14 листопада 2020 року". Уточнюється, що рішенням президента цей стан продовжений на один рік.

Указ 12938, підписаний ще президентом США Біллом Клінтоном, передбачає санкції проти фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу щодо розробки, зберігання, використання зброї масового знищення в порушення міжнародного права.

(фото з сайту pixabay)
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про платіжні послуги

На ринок зможуть вийти нові учасники, що сприятиме зростанню здорової конкуренції.

Close