До санкційного списку ЄС додано дві особи та чотири організації які загрожують суверенітету України

До санкційного списку ЄС додано дві особи та чотири організації які загрожують суверенітету України

Рада ЄС розширила список до загальної кількості 177 фізичних та 48 юридичних осіб.
 

news.finap

01 жовтня Рада ЄС додала двох осіб та чотири суб’єкти до переліку тих фізичних та юридичних осіб, на яких застосовуються обмежувальні заходи щодо дій, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України. Ці заходи були прийняті з урахуванням ролі цих людей та утворень у будівництві мосту та залізничних колій, що з'єднують Росію з незаконно анексованим Кримським півостровом через Керченську протоку, та подальшої ізоляції Криму від України. Повідомляє прес-служба Ради ЄС.

Санкції, які зараз поширюються на 177 фізичних та 48 юридичних осіб, включають заборону на виїзд та замороження активів . Заборона на виїзд забороняє в'їзд або транзит через територію Європейського Союзу перелічених осіб, тоді як заморожування активів стосується коштів або економічних ресурсів як перелічених осіб, так і суб'єктів господарювання. Крім того, громадянам ЄС та компаніям заборонено надавати кошти особам, які перелічені у списку.

Відповідні правові акти, включаючи імена зацікавлених осіб та організацій, були опубліковані в Офіційному віснику.

Європейський Союз не визнає незаконної анексії Криму та міста Севастополя Російською Федерацією і продовжує засуджувати порушення міжнародного права Росією. Більше того, ЄС залишається непохитним у своїй підтримці територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Передумови

Індивідуальні обмежувальні заходи вперше були застосовані 17 березня 2014 року у відповідь на непровоковані дії, що свідомо підривають та дестабілізують територіальну цілісність України. Інші заходи ЄС, реалізовані у відповідь на кризу в Україні, включають економічні санкції, спрямовані на конкретні галузі російської економіки, та обмеження економічних відносин з Кримом та Севастополем.

Список санкціонованих осіб та утворень постійно переглядається і підлягає періодичному поновленню Радою.

В свою чергу, Велика Британія також запровадила санкції проти двох фізичних та чотирьох юридичних осіб, причетних до побудови мосту до окупованого РФ Криму.

Санкції передбачають замороження фінансових активів людей та юридичних осіб на території Великої Британії. Ведення будь-яких фінансових справ, пов’язаних з цими активами, є кримінальним злочином.

(фото з сайту pixabay)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
ЄС вводить в дію санкції проти 40 чиновників Білорусі

Україна планує приєднатися до санкцій ЄС проти Білорусі.

Close