Digest міжнародних новин в сфері ПВК/ФТ

Актуальні міжнародні новини в сфері фінмоніторингу від ДСФМУ.
 

Актуальні міжнародні новини в сфері фінмоніторингу від ДСФМУ за липень 2020 року.

Зміни в законодавстві

MONEYVAL приймає рішення щодо другого Звіту про прогрес України за процедурою посиленого моніторингу в рамках 5-го раунду взаємної оцінки MONEYVAL.

Люксембург з метою завершення імплементації 4-ї Директиви, яка доповнена 5-ю Директивою, створює реєстр довіреностей і трастів, що є продовженням запровадження реєстру бенефіціарних власників люксембурзьких компаній.

Сінгапур запроваджує жорсткіші правила для криптовалютного бізнесу шляхом встановлення заборони будь-якій організації, що не відповідає вимогам, вести бізнес у країні, а також планує регулювати та ліцензувати криптовалютні фірми, які надають послуги за межами країни.

Типології, керівництва, звіти

FATF провела дослідження та підготувала Збірку рекомендацій щодо заходів, які можуть вживатись для боротьби з відмиванням грошей від незаконної торгівлі об’єктами дикої природи.

FATF сформовано річний огляд виконання переглянутих Стандартів FATF щодо віртуальних активів та постачальників послуг віртуальних активів.

На прохання G20 FATF підготовлено Звіт стосовно використання так званих «Stablecoins» для цілей ВК/ФТ.

Новини в сфері протидії відмивання коштів

Центральний банк Кувейту видав наказ кувейтським та іноземним банкам заморозити рахунки іранського лідера угрупування, яке займалось відмиванням грошей, в тому числі його особисті рахунки, депозитні рахунки та будь-які інші кошти або цінні папери, що перебувають на цих рахунках чи інвестиційних фондах.

Використання програмного забезпечення CipherTrace дозволить проводити моніторинг транзакцій в криптовалюті та в режимі реального часу передбачити і зменшити ризики відмивання грошей.

Федеральне Бюро Розслідувань (США) вважає, що приватний капітал та хедж-фонди становлять величезний ризик для відмивання грошей.

Провідний американський банківський регулятор заявив про намір дозволити надання послуг з зберігання та зберігання криптовалют, включаючи "ключі" необхідні для доступу до криптовалюти, оскільки це є сучасною версією традиційної банківської діяльності.

Боротьба з фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення

Amazon був оштрафований Управлінням контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) за порушення в проведенні операцій торгівлі товарами та послугами з особами з країн, санкціонованих США за різні злочинні дії, включаючи тероризм та виробництво зброї масового знищення (Крим, Іран та Сирія та ін.).

За підозрою у фінансуванні тероризму ізраїльська поліція заарештувала подружжя видатних палестинських культурних діячів.

(Фото з сайту pixabay)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
Заходи впливу застосовані НБУ у липні за порушення законодавства в сфері фінмоніторингу

НБУ застосував заходи впливу до шістьох банків та однієї небанківської фінансової установи.

Close