Введення офіційної електронної адреси для юридичних та фізичних осіб

Пропонують надати українцям можливість в офіційному листуванні використовувати спеціальну електронну адресу.
 

29 вересня члени Комітету з питань інтеграції України на своєму засіданні розглянули ряд законопроєктів на відповідність праву ЄС та міжнародним зобов’язанням України у сфері євроінтеграції, а також інші законопроєкти.

За висновком Комітету, не суперечать праву ЄС такі законопроєкти:

законопроєкти №3860, №3861 та №3860-1 щодо використання офіційної електронної адреси. Документи пропонують надати українцям можливість в офіційному листуванні використовувати спеціальну електронну адресу.

Її, за пропозицією законопроєкту №3860, українці отримуватимуть при отриманні чи обміні паспорта, під час реєстрації ФОП чи юридичної особи. А використовувати такі електронні адреси можна буде в офіційному листуванні та під час судового процесу. Законопроєкт №3860-1 вказує, що його основною метою є створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні. Електронну адресу зможуть використовувати суб’єкти господарювання для взаємодії з державними органами, судами та суб’єктами владних повноважень. Усі три документи, за висновком Комітету, не суперечать міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції, але потребують доопрацювання в частині захисту інформації та протидії шахрайству.

(фото з сайту pixabay)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
Стартувала міжнародна конференція «Реалізація плану BEPS в Україні»

Впроваджується низка фундаментальних змін спрямованих на боротьбу з виведенням прибутку з-під оподаткування.

Close