UAHg – перший гривневий стейблкоїн

Україна вже не тільки учасник ринку криптовалют, а й творець токену
 
  • Компанія Emittance Corporation запустила стейблкоїн UAHg. Токен UAHg — це цифровий інструмент, який забезпечує стабільними та ліквідними цифровими активами, та мінімально залежний від загальної волатильності ринків віртуальних активів, за рахунок партнерів та маркетмейкерів.

    Перевагами цифрових активів є:

    • ​зручність у транзакціях,
    • доступність,
    • стійкість мережі (24/7),
    • інклюзивність.

    Суть застосування токена UAHg як носія ринкової, а не спекулятивної вартості. За словами розробники стейблкоїну, основна задача UAHg – допомагати у реалізації українських криптопроєктів, а також представляти вартість гривні на світовому крипторинку.

    Стейблкоїн UAHg запустила компанія Emittance Corporation, і  прив'язаний він до української гривні у співвідношенні 1:1. Українська криптобіржа WhiteBIT додасть підтримку UAHg вже сьогодні – 18 грудня.

    Наразі стейблкоїн випущено у мережах Ethereum, Tron і BNB Chain із загальною емісією 25 млн UAHg. White paper токена (документ, що описує основні особливості та технічні характеристики конкретної криптовалюти або блокчейн-проекту) опубліковано на сайті проєкту.

    Емітент торгує UAHg через офіційних дистриб'юторів за курсом готівкової гривні на сайті Мінфіну. Останні продають токени на вторинному ринку через свої канали.

    Завдяки формату ERC/BEP20 токен вільно можна інтегрувати у різноманітні продукти: гаманці, біржі, DeFi.

    Творці стейблкоїну зазначають, що UAHg визначає нову еру для української криптовалютної екосистеми, та стане мостом між внутрішнім ринком України та інноваційним світом криптовалют, забезпечуючи легкий доступ до цифрових активів для широкого кола користувачів. За вдалого впровадження регулюванні стейблкоїни можуть стати каталізатором переходу до нового етапу FinTech-революції в країні.

    Нагадаємо, що 07 жовтня було зареєстровано у Верховній Раді України Законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо врегулювання обороту віртуальних активів в Україні» № 10225 від 07.11.2023 року. Та 17 жовтня ще один альтернативний  Законопроєкт за № 10225-1. Перший законопроєкт від НКЦПФР – версія, що відповідає вимогам нової регуляції ЄС Markets in Crypto-Assets Regulation (MiCA), та проєкт вийшов великим і складним, який розкритикували ВР. Другий альтернативний – яким затверджується Мінцифра стало головним регулятором віртуальних активів в Україні, і законопроєкт сприятиме розвитку та впровадженню ринку віртуальних активів в Україні та його наближення до правил ринку криптоактивів Markets in Crypto assets (MiCА), що впроваджуються в ЄС.

    Читайте також:

     

     

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial