На відкритій частині офіційного веб-сайту Егмонтської Групи підрозділів фінансової розвідки (ПФР) оприлюднено Публічний огляд звіту «Повернення активів – роль ПФР», спів-лідером якого, разом з ПФР Бельгії, був Держфінмоніторинг.
«Цей публічний огляд підготовлено для презентації основних уроків, кращих практик та справ, направлених та поглиблення знань про роль ПФР у процесі повернення активів, як на національному так і на міжнародному рівні. Інформація з публічного огляду звіту повинна допомогти створенню національних стратегій та посилити ефективність співробітництва між ПФР, та правоохоронними, судовими органами, агентствами з пошуку та менеджменту активів (АРМА)», - йдеться в повідомленні Держфінмоніторингу.
Публічний огляд містить:
-
- знеособлену, неконфіденційну інформацію з основного звіту.
Окрему увагу у звіті приділено питанню:
-
- можливостей ПФР, зокрема із зупинення / замороження активів,
- налагодженню ефективного співробітництва між залученими у процес сторонами,
- виявленню основних проблем та можливостей з їх вирішення.
З повним текстом Публічного огляд звіту «Повернення активів – роль ПФР» можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Егмонтської групи.
Державна служба фінансового моніторингу України, як національний підрозділ фінансової розвідки, є членом Егмонтської Групи з 2004 року та забезпечує активний інформаційний обмін розвідувальною фінансовою інформацією з компетентними органами іноземних країн використовуючи Егмонтську захищену мережу (ESW).
Читайте також:
- Розрахунки ЗЕД: Граничні строки збільшені до 120 днів
- Зняття з власних поточних рахунків чи купівля іноземної валюти під час воєнного стану
- Хто належить до осіб, пов’язаних з державою агресором та які обмеження застосовуються до таких осіб в Україні?
- Роз’яснення НБУ: Щодо можливості здійснення резидентом транскордонного переказу іноземної валюти за межі України з метою проведення розрахунків з нерезидентом за договором комісії, доручення, агентським договором