Кабмін чітко визначив критерії ризику для грального бізнесу

Кабінет Міністрів України затвердив 02.12.2021 Постанову №1263 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей».
 

Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України 02.12.2021 р. затвердив Постанову  №1263 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей».

Постанова чітко визначає:

    • Ризики настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор
    • Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження такої діяльності

До критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження організаторами азартних ігор господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор (далі — суб’єкти господарювання), Постанова визначає:

  1. Вид діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.
  2. Порушення вимог законодавства, стандартів і нормативних документів у сфері організації та проведення азартних ігор (за останні три роки, що передують плановому періоду).
  3. Кількість у суб’єкта господарювання місць провадження господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.
  4. Кількість позапланових заходів державного нагляду (контролю), здійснених щодо суб’єкта господарювання протягом останніх трьох років, що передують плановому періоду та за результатами яких встановлені порушення у сфері організації та проведення азартних ігор.

Віднесення суб’єкта господарювання до високого, середнього або незначного ступеня ризику здійснюється з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма критеріями. Кількість балів , яка присвоюється кожному з критеріїв залежить від ймовірність виникнення та рівня негативних наслідків, які критерій може спричинити (0 – найменше значення, 16 – найбільше значення).

Цілями державного нагляду при цьому є:

      • Життя та здоров’я людини
      • Належна якість продукції, робіт та послуг (немайнові блага)
      • Належна якість продукції, робіт та послуг (майнові блага)

Нагадаємо, що Команда FinAP пропонує розроблені методологічні рішення для Вашої компанії, що включають також алгоритм встановлення рівня ризику ділових відносин з клієнтом та визначення ризик-профілю Компанії.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial