Розширення санкційних обмежень проти агресора вже сьогодні

Світова спільнота далі впевнено крокує до прийняття нового пакету санкцій
 

Цей тиждень приніс ряд певних світових подій щодо впровадження санкцій проти причетних до здійснення агресії рфії до України.

Компанія Binance виходить з ринку росії

В офіційному блозі біржі заявлено про те, що Binance уклала угоду про продаж усього свого російського бізнесу компанії CommEX. Це зроблено для безперешкодного переходу наявних російських користувачів, і говориться про термін до одного року, який займе процес переходу.

“Ми дивимося в майбутнє і розуміємо, що робота в росії не відповідає стратегії Binance щодо дотримання нормативно-правових вимог. Ми, як і раніше, впевнені в довгостроковому зростанні індустрії Web3 в усьому світі та зосередимо свої зусилля на більш ніж 100 інших країнах, в яких ми працюємо”, — заявив Ной Перлман, директор Binance з дотримання нормативно-правових вимог.

Хоча фінансові деталі угоди не розголошуються, важливо зазначити, що з цим продажем Binance повністю виходить з росії. Binance не матиме постійного доходу від продажу, а також не збереже можливість викупу акцій бізнесу.

Китайський виробник побутової техніки закриває завод у рф

Китайський виробник побутової техніки Haier, який володіє російською юридичною особою італійського бренду Candy, вирішив закрити завод у росії через санкції. Про це пише портал Newsyou.info з посиланням на першоджерело.

Підприємство зіткнулося з падінням попиту та конкуренцією з боку дешевших китайських та російських брендів. І ще в квітні місяці завод побутової електроніки Candy призупинив виробництво в рфії через затоварення, відсутність попиту та підвищення курсу валют. Потужності заводу були розраховані й на європейський ринок. А з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, виробництво зазнало значних втрат. На думку учасників російського ринку, завод Candy можуть продати за ціною нерухомості або ж обанкротити.

Британські нові санкції за російські псевдовибори на окупованих територіях України.

Главою МЗС Великої Британії Джеймсом Клеверлі було оголошено про нові санкції у зв’язку з організованими рфією псевдовиборами на окупованих територіях України. Про це пише "Європейська правда" зі згадкою про першоджерело.

Одинадцять нових осіб внесуть до списку санкцій Великої Британії у відповідь на спроби росії використати фейкові "вибори" для легітимізації свого незаконного контролю над Херсонською, Запорізькою, Донецькою, Луганською областями та Кримом, які є частиною суверенної території України.

До списку потрапили організації та російські високопосадовці, які безпосередньо діяли з метою підриву України та загрози її територіальній цілісності.

"Фіктивні вибори в росії – це прозора, марна спроба легітимізувати її незаконний контроль над суверенною українською територією. Не можна проводити "вибори" в чужій країні. Велика Британія ніколи не визнає претензій росії на українську територію. Крим, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ і Херсон – це Україна", – заявив Клеверлі.

За даними ЗМІ, держави-члени Європейського Союзу в жовтні можуть почати обговорення нового, вже дванадцятого за рахунком, пакета санкцій проти росії через її повномасштабне вторгнення в Україну.

Відомо, що в новому проєкті санкцій можуть бути анонсовані раніше обмеження на торгівлю російськими алмазами, які планують запровадити держави "Групи семи".

Зазначимо, що уряд Естонії у пропозиціях щодо 12-го пакету санкцій проти росії вимагає запровадити повне торгове ембарго. Про це заявив міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна в засобах масової інформації своєї країни.

Він закликав посилювати санкції проти росії та підвищувати їх ефективність, що є важливим на сьогодні, т.я. росія продовжує незаконну агресивну війну проти України і всього світового порядку. Естонія підкреслює недоцільність будь-якої торгової співпраці з агресором.

Підсумуємо, що дванадцятий пакет санкцій може бути ухвалений уже у першій половині жовтня або оголошений під час саміту ЄС-США, запланованого на той же місяць.

Для виявлення і перевірки осіб, як з національних, так і з міжнародних санкційних списків, можна скористатися автоматизованим пошуковим комплексом Сервіс CheckLists FinAP

 

Читайте також:

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial