ЄС продовжив санкції проти росії на рік через незаконну анексію Криму

Обмежувальні заходи, що діють на даний момент, були вперше запроваджені в червні 2014 року і включають заборони на імпорт товарів із незаконно анексованого Криму чи Севастополя до ЄС, а також інфраструктурні чи фінансові інвестиції та туристичні послуги.
 

20 червня 2022 року Рада ухвалила рішення продовжити санкції , запроваджені ЄС у відповідь на незаконну анексію Криму та міста Севастополя російською федерацією, до 23 червня 2023 року.

Обмежувальні заходи, що діють на даний момент, були вперше запроваджені в червні 2014 року і включають заборони на імпорт товарів із незаконно анексованого Криму чи Севастополя до ЄС, а також інфраструктурні чи фінансові інвестиції та туристичні послуги з незаконно анексованого Криму чи Севастополя. Крім того, експорт певних товарів і технологій для кримських компаній або для використання в незаконно анексованому Криму в транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах, видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів також підпадає під обмеження ЄС.

Як зазначив Жозеп Боррель, Верховний представник із закордонних справ і політики безпеки, у своїй Декларації від імені ЄС 25 лютого 2022 року:

"Вісім років з дня насильницької, незаконної анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя росією. ЄС не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію Кримського півострова як серйозне порушення міжнародного права . ЄС залишається непохитним у своїй відданості суверенітету та територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і відданий повній реалізації своєї політики невизнання. росія ще більше порушила суверенітет та територіальну цілісність України своєю неспровокованою та невиправданою загарбницькою війною проти України, яку ЄС продовжує найрішучіше засуджувати."

Він закликає росію негайно припинити невибіркові напади на цивільне населення та цивільну інфраструктуру, а також негайно і беззастережно вивести всі свої війська та військову техніку з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Європейський Союз непохитно прагне допомогти Україні реалізувати її невід’ємне право на самооборону від російської агресії та побудувати мирне, демократичне та процвітаюче майбутнє. Він також залишається відданим продовженню зміцнення здатності України захищати свою територіальну цілісність і суверенітет.

Читайте також:

Велика Британія вводить санкції проти тіньової мережі, яка фінансує розкішний спосіб життя путіна

Японія запровадила нові санкції проти росії

Канада запроваджує нові санкції проти російської федерації

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial