Велика Британія вводить санкції проти тіньової мережі, яка фінансує розкішний спосіб життя путіна

Санкції запроваджуються проти членів сім’ї, довірених осіб та фінансистів президента країни-агресора.
 

Уряд Британії повідомляє про запровадження нових санкцій проти членів сім’ї путіна, його друзів, родичів. Сьогодні санкції вдарили по фінансовій мережі президента країни-агресора, включаючи колишню дружину та двоюрідних братів, та його найближчого оточення.

 В санкційний список потрапили:

   • Аліна Кабаєва, олімпійська гімнастка на пенсії. Кабаєва піднялася до голови правління Національної медіагрупи, яка, як повідомляється, найбільша приватна російська медіа-компанія. Вважається, що вона має тісні особисті стосунки з путіним, а раніше була депутатом Думи від «Єдиної Росії».
   • Анна Зацепліна, бабуся Аліни Кабаєвої та соратниця Геннадія Тимченка – давнього соратника путіна, під санкції Великобританії 22 лютого 2022 року, від якого, як повідомляється, отримала розкішну квартиру в Москві.
   • Людмила Очеретна, колишня перша леді російської федерації, екс-дружина путіна. Після розлучення з путіним у 2014 році Очеретна отримала пільгові ділові відносини з державними структурами.
   • Ігор Путін, двоюрідний брат президента Володимира Путіна, російський бізнесмен. Ігор Путін – директор Печензького міжнародного морського порту
   • Михайло Путін, російський бізнесмен, родич президента Володимира путіна. Михайло Путін – заступник голови правління СК «СОГАЗ», заступник голови правління «Газпрому».
   • Роман Путін, двоюрідний брат, який колись усунув президента Володимира путіна. Роман Путін публічно розповідає про свої стосунки з путіним і наголошує на тому, як ця родинна зв’язок дозволила його компанії, Putin Consulting, допомагати іноземним інвесторам у Росії.
   • Михайла Шеломова, російського власника бізнесу і двоюрідного брата путіна, одного разу зняли. Компанія Шеломова ТОВ «Акцепт» нібито поділила співробітників з АТ «Біном», фірмою, зареєстрованою як власник «Палацу путіна». Шеломов через свою фірму Akcept LLC також є акціонером Банку Росія, банку, який має тісні зв’язки з Кремлем і керується ключовими лейтенантами путіна, під санкції Великобританії 22 лютого 2022 року.

Також путін  регулярно поміщав своїх довірених і вірних прихильників на стратегічні посади в державі, розширюючи своє особисте охоплення в усіх куточках російської економіки. Сьогодні санкціоновані:

   • Олександр Плехов, близький друг Путіна. Йому виграли відносини з путіним, а його компанія Vital Development Corporation отримала значне державне заступництво.
   • Михайло Клішин, виконавчий директор Банку росія, член ради директорів СОГАЗ
   • Володимир Колбін, син друга дитинства і імовірного ділового партнера путіна Петра Колбіна. Володимир скористався і підтримав уряд росії, виконуючи обов’язки генерального директора ТОВ «Геленджицький морський порт».
   • Юрій Шамалов, син Миколи Шамалова (під санкції Великобританії в 2014 році) і брат колишнього зятя путіна Кирила (санкціонований Великобританією 24 лютого 2022 року). Юрій входить до нової еліти дітей найближчих оточення путіна і швидко піднявся до президента Газфонду та члена ради директорів Газпромбанку.
   • Віктор Хмарін — російський юрист і бізнесмен, друг і родич путіна за шлюбом. Хмарін володів низкою підприємств, у тому числі ТОВ «НефтеПродуктСервис», яке працювало в енергетичному секторі росії.

Сьогоднішні санкції ізолюють членів сім'ї та фінансистів в найближчому оточенні путіна, посилюючи тиск на на нього.

Читайте також:

Верховна Рада України схвалила конфіскацію майна фізичних та юридичних осіб росії та білорусі

Канада запроваджує нові санкції проти російської федерації

Верховна Рада України посилює боротьбу з тероризмом

На кого може поширюватись Закон про націоналізацію майна росіян

Верховна Рада України заборонила діяльність проросійських партій

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial