
Стратегічні рішення, допуск іноземних цінних паперів та захист інвесторів: результати засідання НКЦПФР
29 липня, відбулося чергове засідання Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. До порядку денного увійшло 31 питання, що
Рішеннями комісії доповнено перелік операцій з активами ІСІ під час воєнного стану, спрощено процедуру купівлі українських військових облігацій для нерезидентів, продовжено строк дії сертифікатів для професійних учасників , емітенти цінних паперів звільняються від обов’язку розкривати регульовану інформацію.
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення щодо доповнення переліку операцій, що можуть проводитись з активами ІСІ у період дії воєнного стану в країні.
Комісія дозволила:
Рішення набирає чинності з моменту його публікації на офіційному вебсайті Комісії.
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку дозволила юридичним особам та фізичним особам нерезидентам відкривати рахунки та заключати договора щодо військових облігацій за спрощеною процедурою.
Також комісіонери своїм рішенням надали можливість проводити операції, пов’язані із заставою в банках по всіх ОВДП. Під їх заставу можна брати кредити.
Серед іншого, регулятор дозволив за рахунок активів ІСІ здійснення витрат, пов’язаних із обслуговуванням активів, що входять до складу активів такого ІСІ, та проведення операцій з ними.
Рішення набирає чинності з моменту його публікації на офіційному вебсайті Комісії.
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення щодо розкриття регульованої інформації емітентами цінних паперів у період дії воєнного стану в країні.
Комісія встановила, що на період дії воєнного стану, емітенти цінних паперів звільняються від обов’язку розкривати регульовану інформацію в строки, встановлені чинним законодавством та нормативними актами регулятора.
Після завершення дії воєнного стану регульована інформація розкривається емітентами цінних паперів в наступні строки:
Рішення набирає чинності з моменту його публікації на офіційному вебсайті Комісії.
Національна комісія з цінних паперів встановила, що строк дії сертифікатів щодо провадження професійної діяльності на ринках капіталу та організованих товарних ринках, який завершується в період дії воєнного стану, вважається автоматично продовженим на період до 30 днів після завершення дії воєнного стану.
Рішення набирає чинності з моменту його публікації на офіційному вебсайті Комісії.
Читайте також:
Читайте далі

29 липня, відбулося чергове засідання Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. До порядку денного увійшло 31 питання, що

Після початку повномасштабної війни громадяни Російської Федерації, які до цього набули громадянство України, зіткнулися з однаковою проблемою: як виконати обов’язок

Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Олексій Семенюк дав велике інтерв’ю LIGA.net, у якому розповів про стан українського ринку
FinAP – RegTech-компанія, яка створює програмне забезпечення та цифрові рішення для управління ризиками та комплаєнсу.
Інформація про продукти:
Техпідтримка:
Навігація:
Юридична інформація:
© 2015 – 2026 FinAP ® – всі права захищені