Список сумнівних інвестиційних проектів України включено до міжнародного реєстру IOSCO

Ініціатива спрямована на підвищення прозорості фінансової системи та захист інвесторів від нелегітимної діяльності
 

Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) інформує, що в рамках плідної співпраці з Міжнародною організацією Комісій з цінних паперів (IOSCO) було зроблено важливий крок у сфері інформування інвесторів по всьому світу про підозрілі інвестиційні проекти, які виявлено в Україні.

Відтепер список сумнівних інвестиційних проектів, який Комісія формувала протягом багатьох років, доступний на офіційному вебсайті IOSCO у розділі Investor Alerts Portal за посиланням.

Ця ініціатива спрямована на підвищення прозорості фінансової системи та захист інвесторів від нелегітимної діяльності. Серед іншого мова йде про компанії, які не мають належних дозволів та ліцензій на надання інвестиційних послуг у відповідній юрисдикції, а також ті, що неправомірно використовують імена легітимних фірм та стверджують про наявність зв’язків з ними без відповідних підстав.

 «Цей крок дає можливість розширити кордони інформаційної безпеки та захистити потенційних інвесторів по всьому світу від можливих фінансових шахрайських схем. Дана ініціатива є максимально ефективною не лише для українців, а й для членів IOSCO. Адже обмін інформацією з міжнародними колегами та своєчасне інформування є запорукою створення безпечного інвестиційного середовища», - зазначив Іраклій Барамія, Член Комісії.

Комісія, як член IOSCO з 1996 року, прагне активно співпрацювати з міжнародними партнерами та впроваджувати базові принципи та рекомендації IOSCO та Міжнародного валютного фонду в законодавство України, сприяючи тим самим захисту прав інвесторів.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial