Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку включила до списку ненадійних інвестиційних проєктів ще 10 кейсів
 

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) оновила список сумнівних інвестиційних проектів та включила ще 10 кейсів, а саме:

«Комісія активно працює над виявленням проектів, які створюються нелегально з метою ошукати потенційних інвесторів. І в цьому нам також допомагають міжнародні колеги. Вдячні Financial Conduct Authority (Регулятору Великої Британії) за оперативне надання інформації. Зокрема, це надає можливість Комісії швидко та обґрунтовано приймати рішення щодо відповідних проектів», – зазначив Іраклій Барамія, Член НКЦПФР, який відповідає за даний напрямок роботи в регуляторі.

Нагадуємо потенційним інвесторам про значні ризики пов’язані з інвестування:

  • через осіб, діяльність яких на території України жодним чином не регулюється,
  • осіб, що вказують недостовірну інформацію про ліцензовану та нібито офіційну діяльність в країнах з розвиненими фінансовими ринками.

Повний перелік проєктів наведений на офіційній веб-сторінці Комісії в розділі «Захист прав інвесторів». У разі відсутності інформації про певний сумнівний проєкт у зазначеному розділі, потенційні інвестори, керуючись «10 ознаками сумнівності інвестиційного проєкту», можуть самостійно проаналізувати його на предмет сумнівності, або звернутися з відповідним запитом до Комісії.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial