
Які розрахунки в іноземній валюті дозволені суб’єктам господарювання
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу. Згідно з частиною першою ст. 3 Закону України від 21 червня 2018
НБУ дозволив резидентам здійснювати перекази за кордон для обслуговування й повернення нових зовнішніх кредитів
Національний банк повідомляє на своєму інтернет-ресурсі, про подальше пом'якшення щодо валютних обмежень з метою розвитку бізнесу, пожвавлення економічної діяльності та залучення ресурсів для відбудови й відновлення економіки України.
Так, з 21 червня 2023 року НБУ дасть можливість резидентам здійснювати перекази за кордон для обслуговування й повернення нових зовнішніх кредитів, кошти за якими надходитимуть з-за кордону після 20 червня 2023 року на рахунки позичальників в українських банках.
Резиденти матимуть змогу здійснювати відповідні операції за одночасного дотримання низки умов:
Визначені Національним банком умови дадуть змогу нівелювати ризики непродуктивного відпливу капіталу. У результаті вплив від такого пом'якшення на міжнародні резерви та на валютний ринок буде обмеженим, натомість бізнес матиме змогу здійснювати нові залучення коштів із зовнішніх джерел. Крім того, це сприятиме розширенню можливостей міжнародних партнерів спрямовувати фінансування на відновлення української економіки.
Наведені зміни внесені постановою Правління Національного банку України від 20 червня 2023 року № 77 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18", що набирає чинності з 21 червня 2023 року.
Читайте також:
Читайте далі

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу. Згідно з частиною першою ст. 3 Закону України від 21 червня 2018

Національний банк України виніс на громадське обговорення проєкт постанови, який має запровадити єдині стандартизовані підходи до контролю за платіжними операціями для надавачів платіжних

FinAP Дайджест #Найцікавіше за тиждень FinAP канал — тримайся в курсі фінансового моніторингу #Регулювання_та_нагляд_НБУ #Банківська_справа Національним банком постановою № 78
FinAP – RegTech-компанія, яка створює програмне забезпечення та цифрові рішення для управління ризиками та комплаєнсу.
Інформація про продукти:
Техпідтримка:
Навігація:
Юридична інформація:
© 2015 – 2026 FinAP ® – всі права захищені