Звіт FATF про виконання Рекомендації 15 щодо віртуальних активів

Аналіз впровадження стандартів FATF в сфері віртуальних активів і постачальників послуг віртуальних активів (VASP)
 

FATF опублікувала оновлену інформацію про статус виконання Рекомендації 15 членами та юрисдикціями, які мають істотно важливу діяльність у сфері постачальників послуг віртуальних активів (VASP).

Багатьом країнам ще належить повністю виконати вимоги FATF щодо віртуальних активів і постачальників послуг віртуальних активів, щоб запобігти їх зловживанню для незаконних фінансів. Недотримання таких вимог, зокрема, Рекомендації 15, залишає значні лазівки в усьому світі, якими користуються злочинці та терористи.

У лютому 2023 року на пленарному засіданні FATF було погоджено дорожню карту посилення впровадження Стандартів FATF щодо віртуальних активів і постачальників послуг віртуальних активів (VASP). FATF провела аналіз поточних рівнів впровадження в глобальній мережі.

Після 12-місячного процесу збору та оцінки інформації FATF публікує таблицю, яка встановлює статус виконання Рекомендації 15 членами FATF та іншими юрисдикціями з найбільш матеріально важливою діяльністю VASP. Ця таблиця базується на роботі членів контактної групи FATF з віртуальних активів, а також на значному внеску Глобальної мережі членів FATF і регіональних органів у стилі FATF. Консультації з низкою зацікавлених сторін приватного сектору та іншими представниками спільноти віртуальних активів і постачальників послуг віртуальних активів також сприяли цьому.

Для отримання додаткової інформації, включаючи використану методологію, завантажте Звіт.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial