НКЦПФР розширила перелік дозволених операцій з цінними паперами

Комісія допустила обіг векселів, що авальовані банком.

НКЦПФР повідомляє про внесення зміни до рішення №144 від 08.03.2022, які дозволяють проводити окремі операції на ринках капіталу під час дії воєнного стану. Комісія допустила обіг векселів, що авальовані банком.

Також Комісія доповнила перелік областей, в яких дозволяється діяльність венчурних ІСІ (інститутів спільного інвестування) та управителів ФФБ  (фондів фінансування будівництва).

Рішення набирає чинності з моменту його опублікування на офіційному вебсайті регулятора.

Читайте також:

Запрацювали нові ліцензійні умови провадження депозитарної діяльності

НКЦПФР визначила умови тимчасового зупинення ліцензії під час війни

НКЦПФР схвалила чергові рішення щодо дозволених операцій на ринках капіталу під час війни

НКЦПФР роз’яснила деякі питання щодо загальних зборів учасників акціонерних товариств та КІФ під час війни

Читайте далі

Ідентифікація та верифікація

НКЦПФР: Попередження про нові сумнівні інвестиційні проєкти

Національна комісія поповнила перелік сумнівних інвестиційних проєктів двома новими — CadBrokers та Aurora Trade Limited. Обидва видають себе за брокерів і пропонують українцям

Читати далі
AML Anti Money Laundering

Дайджест головних новин

FinAP Дайджест #Найцікавіше за тиждень FinAP канал — тримайся в курсі фінансового моніторингу #Регулювання_та_нагляд_НБУ #Банківська_справа Національний банк України постановою №

Читати далі

Будьте в курсі новин

Слідкуйте за ключовими новинами, оновленнями продукту та змінами у сфері комплаєнсу в наших соцмережах. Без спаму – лише актуальна інформація.