Запрацювали нові ліцензійні умови провадження депозитарної діяльності

Нормативно-правовий акт встановлює обов’язкові вимоги для отримання ліцензії на провадження депозитарної діяльності, особливості її ведення та поєднання з іншими видами професійної діяльності на ринках капіталу.
 

НКЦПФР повідомляє, що набрали чинності «Ліцензійні умови провадження професійної діяльності на ринках капіталу – депозитарної діяльності».

Юридичні особи, які мають ліцензії на провадження професійної діяльності на ринках капіталу - депозитарної діяльності, зобов'язані:

      • привести свої внутрішні документи у відповідність до цих Ліцензійних умов протягом шести місяців після набрання чинності цим рішенням, якщо інше не встановлено стандартами корпоративного управління в професійних учасниках ринків капіталу та організованих товарних ринків, встановленими НКЦПФР;
      • привести структуру власності у відповідність до вимог цих Ліцензійних умов протягом шести місяців після набрання чинності цим рішенням, у разі якщо в структурі власності такої особи є іноземна(і) юридична(і) особа(и) та/або фізична(і) особа(и) - іноземець(ці) - протягом року.

Вимоги цих Ліцензійних умов щодо початкового капіталу застосовуються лише до юридичних осіб, які мають намір провадити депозитарну діяльність і подали до НКЦПФР заяву та відповідні документи для отримання ліцензії.

Документ зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.04.2022 р. за N 431/37767, набрав чинності (за виключенням окремих норм) – 29.04.2022.

Читайте також:

НКЦПФР визначила умови тимчасового зупинення ліцензії під час війни

НКЦПФР схвалила чергові рішення щодо дозволених операцій на ринку капіталу під час війни

НКЦПФР роз’яснила деякі питання щодо загальних зборів учасників акціонерних товариств та КІФ під час війни

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial