БЕБ, ДПСУ та СБУ заблокували багатомільйонну схему легалізації викраденої на окупованих територіях готівки

БЕБ, ДПСУ та СБУ викрили міжнародну схему вивозу готівки з тимчасово окупованих територій за кордон для подальшого ввезення і легалізації на території України
 

Детективи Бюро економічної безпеки спільно із співробітниками Державної прикордонної служби України та Служби безпеки України викрили міжнародну схему незаконного вивозу національної валюти з тимчасово окупованих територій за кордон для подальшого ввезення і легалізації на території України.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ. 

Слідством встановлено, що особи вивозили з України викрадені гроші через територію росії та білорусі до країн ЄС.

Згодом готівка завозилася в Україну у прихованих від візуального огляду порожніх відсіках автомобілів, дорожніх валізах, з використанням фіктивних декларацій походження грошей тощо та легалізувалася.

Загальний обсяг нелегально перевезених коштів сягає сотень мільйонів гривень.

Правоохоронці встановили, що завезені кошти вводилися в обіг та використовуватися для створення реальних загроз національним інтересам України.

Детективи БЕБ та оперативники СБУ викрили двох учасників схеми під час чергового ввезення 16 млн готівки. За результатами обшуків в помешканні та автівках виявлено замасковані мішки з камінням зовні схожим на бурштин, печатки з відтисками іноземних суб’єктів господарювання та готівку у валізах. На вилучені незадекларовані кошти підозрюваних накладено арешт. В подальшому вони будуть скеровані на потреби армії.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial