Бюро економічної безпеки перевіряє діяльність компаній у сфері азартних ігор, передусім повʼязаних з росією, та підстави для видачі їм ліцензій
 

Бюро економічної безпеки України (БЕБ) аналізує діяльність компаній у сфері азартних ігор. Співробітники БЕБ перевіряють достовірність даних у документах, на підставі яких видавалися ліцензії операторам грального бізнесу. У першу чергу це стосується компаній, де бенефіціарами або керівниками є громадяни з країни агресора, або афілійовані з ними.

Про це повідомляє  БЕБ на своєму вебпорталі, з посиланням на директора Бюро Вадима Мельника.

З метою перевірки достовірності даних, поданих компаніями, які отримали ліцензію на провадження такої діяльності, БЕБ направлено до Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (далі – КРАІЛ) запит про отримання копії ліцензійних справ декількох компаній. Проте, службові особи КРАІЛу, повідомили про неможливість надання копій запитуваних документів посилаючись на заборони, встановлені відповідною Постановою КМУ.

На даний час, вирішується питання щодо отримання копій ліцензійних справ, відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.

Після аналізу матеріалів ліцензійної справи компаній, у разі встановлення фактів подання до КРАІЛ недостовірних даних для отримання ліцензій, БЕБ буде ініційовано питання щодо позбавлення їх ліцензій.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial