Заходи впливу Національного банку до фінансових установ

Національний банк України застосував заходи впливу до 11 фінансових установ
 

Національний банк України анулював ліцензії двом фінансовим компаніям у зв’язку з невиконанням рішення Національного банку.

Попередньо до зазначених установ 15 квітня 2024 року було застосовано заходи впливу у вигляді вимоги про вжиття заходів, спрямованих на усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень та приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства України.

Заходи впливу застосовано у зв’язку з неподанням до Національного банку звітності за IV квартал 2023 року та за 2023 рік. Порушення усунуте не було.

Також Національний банк застосував до двох фінансових компаній заходи впливу у вигляді накладення штрафу  та до семи небанківських фінансових установ – у вигляді письмового застереження за несвоєчасне подання регулятору звітності за IV квартал 2023 року та / або 2023 рік.

Вжити заходів, спрямованих на усунення недоліку щодо нездійснення належного контролю за своєчасністю подання звітності у вигляді файлів з показниками звітності через вебпортал Національного банку, установи зобов’язані до 27 червня.

Рішення про застосування заходів впливу до зазначених установ ухвалені Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 27 травня 2024 року за результатами безвиїзного нагляду за діяльністю з надання фінансових та / або супровідних послуг і набирають чинності з 28 травня 2024 року.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial