США посилює санкції проти постачальників військових технологій до рф

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США оголосило про новий пакет санкцій проти 130 компаній і осіб
 

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) запровадило новий масштабний пакет санкцій проти 130 фізичних та юридичних осіб, які сприяють ухилянню росії від економічних обмежень та допомагають їй постачати військові технології.

Під санкції потрапили фізичні і юридичні особи з Туреччини, Китаю та Об’єднаних Арабських Еміратів, через які росія імпортувала технології, обладнання та інші засоби, необхідні для підтримки й обслуговування свого військово-промислового комплексу.

США розширили санкції спрямовані на російські організації та фізичних осіб, причетних до фінансування, дослідження, розробки й імпорту передових технологій, включаючи одну з найбільших російських холдингових компаній – АФК «Система», що працює в оборонній, фінансовій та технологічній галузях, та її дочірні компанії.

Також в санкційний список OFAC потрапили сім російських банків, керівник одного з цих банків і одна російська компанія фінансової інфраструктури.

Крім того, Держдепартамент окремо запровадив блок санкцій, спрямованих на майбутнє виробництво енергії та доходи росії, металургійний та гірничодобувний сектор, оборонні закупівлі, а також на тих, хто бере участь у підтримці військових зусиль російського уряду та іншій зловмисній діяльності.

У результаті накладених санкцій заблоковано будь-які активи в США, якими володіють або які контролюють визначені фізичні та юридичні особи. Вони також блокують фінансові операції з визначеними особами і забороняють передавати їм кошти, товари й послуги.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial