Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) опублікувала оновлений "Річний звіт FATF 2021-2022"
 

Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) опублікувала Річний звіт FATF 2021-2022. В якому викладено досягнення FATF за другий рік президентства Німеччини д-ра Маркуса Плеєра.

Серед цьогорічних досягнень: 

  • Бенефіціарна власність:  посилений стандарт по запобігання відмиваннюя злочинцями брудних грошей через підставні компанії та інших юридичних осіб.
  • Цифрова трансформація: звіти, які досліджують, як технології можуть допомогти виявляти підозрілу діяльність, аналізувати фінансову розвідку та краще розуміти ризики відмивання грошей і фінансування тероризму, особливо через обмін інформацією, дотримуючись при цьому високих стандартів захисту даних і конфіденційності.
  • Контрабанда мігрантів: доповідь і вебінар, які викладають найпоширеніші методи, що використовуються для переказу та відмивання доходів від незаконного ввезення мігрантів.
  • Нове й оновлене керівництво:звіт, який має на меті допомогти фахівцям у сфері нерухомості впроваджувати заходи, засновані на оцінці ризику, для запобігання відмиванню грошей і фінансуванню тероризму, а також оновлене керівництво, яке пояснює, як Рекомендації FATF застосовуються до віртуальних активів і постачальників послуг віртуальних активів.
  • Взаємні оцінки:звіти про взаємну оцінку для трьох членів FATF. FATF також опублікувала звіти щодо десяти своїх членів.  
  • Стратегічні пріоритети для FATF : прийняті міністрами FATF на її першій зустрічі раз на два роки у квітні 2022 року. 

 

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial