Про необхідність публікації календарних планів емітентів цінних паперів

Про подання календарного плану емітентів цінних паперів до 31 січня 2022 року.
 

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) повідомляє, що емітенти цінних паперів, які здійснили публічну пропозицію та/або цінні папери яких допущені до торгів на ринках капіталу, мають опублікувати свої календарні плани до 31 січня 2022 року.

Акціонерні товариства мають можливість публікувати календарні плани на власному сайті та через Кабінет інформаційних послуг на порталі Smida.

«Ми впевнено рухаємось до мети зі створення ІТ-хабу на ринках капіталу, платформою для якого має стати АРІФРУ (Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України). Це ще один крок в цьому напрямку, де на базі агентства ми реалізуємо норми законодавства щодо розкриття інформації», – зазначив Юрій Бойко, Член НКЦПФР.

Комісія реалізувала таку можливість на виконання норм Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки». Так, законом передбачено необхідність розкриття календарного плану емітентів цінних паперів в базі даних особи, що провадить діяльність з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників ринків капіталу та професійних учасників організованих товарних ринків.

Читайте також:

Як інвестори зможуть заробити на муніципальних облігаціях у 2022 році

Яка ставка збору застосовується при придбанні державних облігацій

Діяльність інвестиційних компаній врегульована новим пакетом документів

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку оновила ліцензійні умови для деяких професійних учасників

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial