Підготовка до виконання положень Угоди між Урядом України та США щодо поліпшення виконання податкових правил

ДПС рекомендує усім фінансовим установам, які мають подавати звіт про підзвітні рахунки, зареєструватись у Міжнародній службі обміну даними (IDES) та взяти участь у відкритому тестуванні IDES.
 

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків на своїй сторінці інформує, що Службою внутрішніх доходів США повідомлено Державну податкову службу України про початок відкритого тестування в Міжнародній службі обміну даними (далі – МСОД) в межах підготовки до виконання положень Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA).

Важливі дати для тестування в МСОД:

      • Кінцевий термін реєстрації: 2 червня 2021 року, о 5:00 після полудня за літнім північноамериканським східним часом (четвер, 3 червня 2021 року, о 00:00 за київським часом).
      • Відкриття: понеділок, 7 червня 2021 року, о 8:00 після полудня за літнім північноамериканським східним часом (вівторок, 8 червня 2021 року, о 03:00 за київським часом).
      • Закриття: середа, 7 липня 2021 року,  о 5:00 після полудня за літнім північноамериканським східним часом (четвер, 8 липня 2021 року, о 00:00 за київським часом). 

Для отримання додаткової інформації про відкрите тестування в IDES Центральне міжрегіональне управління ДПС надає  посиланням на інформаційний ресурс https://www.irs.gov/businesses/corporations/ides-testing-schedule, та рекомендує усім фінансовим установам, які мають подавати звіт про підзвітні рахунки, зареєструватись у Міжнародній службі обміну даними (IDES) та взяти участь у відкритому тестуванні IDES. Для тестування пропонуємо підготувати і надіслати звіти, зокрема, але не виключно за 2020 рік.

Читайте також:

Додаткова інформація:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial