НБУ оновив перелік інформаційних ресурсів

Національний банк надав оновлений перелік інформаційних ресурсів, можливий для використання під час виконання функцій суб’єктів перинного фінансового моніторингу.
 

Керуючись частиною 8 статті 18 Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення”, Національний банк у Листі від № 25-0006/44910 надав оновлений перелік інформаційних ресурсів, можливий для використання під час виконання функцій суб’єктів перинного фінансового моніторингу.

Національний банк звертає увагу, що наведені в листі інформаційні ресурси є рекомендованими та перелік їх не є вичерпним. Разом з цим зауважує, що під час здійснення відповідних заходів у сфері запобігання та протидії, пов’язаних з отриманням додаткової інформації щодо клієнта шляхом пошуку інформації про нього в інформаційних джерелах, доцільно використовувати різні види джерел (їх комбінації) залежно від категорії клієнтів, застосовуючи ризик-орієнтований підхід. Відповідальність за використання отриманої інформації на виконання вимог законодавства у сфері запобігання та протидії несуть суб’єкти первинного фінансового моніторингу, за якими Національний банк України як суб’єкт державного фінансового моніторингу здійснює державне регулювання і нагляд.

Лист Національного банку України від 17.05.2017 № 25-0008/35441 вважати таким, що втратив чинність.

Корисні посилання:

Сервіс Check√Lists FinAP™ інструмент для перевірки клієнтів

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial