Оновлення Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, – МінРеінтеграції

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України наказом від 31 травня 2023 року №164 оновило Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.

Наказ за №164 від 31 травня 2023 року "Про затвердження змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф" було сьогодні опубліковано на офіційному інтернет-ресурсі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зміни стосуються переліків територій активних бойових дій та тимчасово окупованих російською федерацією.

Нагадаємо, що останні зміни були затверджені наказом № 105  від 29.03.2023 року.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування на сайті МінРеінтеграції, а саме 07.06.2023 р. 

Читайте також:

Читайте далі

Ідентифікація та верифікація

Відмітка «відмова» у паспорті: порядок отримання РНОКПП у разі зміни релігійних переконань

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє. Частиною дев’ятою ст. 16 Закону України від 20 листопада 2012 року  № 5492-VI

Читати далі
AML Anti Money Laundering

Дайджест головних новин

FinAP Дайджест #Найцікавіше за тиждень FinAP канал — тримайся в курсі фінансового моніторингу #FATF #AML Оновлені консолідовані оціночні рейтинги країн

Читати далі
Ідентифікація та верифікація

Е-резидент: хто може отримати цей статус та які можливості він відкриває

Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що Податковим кодексом України передбачено можливість набуття іноземцями статусу

Читати далі

Будьте в курсі новин

Слідкуйте за ключовими новинами, оновленнями продукту та змінами у сфері комплаєнсу в наших соцмережах. Без спаму – лише актуальна інформація.