МінРеінтеграції: оновлено перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Наказом Мінреінтеграції внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.
 

Мінреінтеграції  повідомило про затвердження змін до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

В повідомленні йдеться про те, що у грудні минулого року був затверджений новий Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. На його основі, зокрема, внутрішньо переміщеним особам здійснюються виплати.

Цей перелік періодично оновлюється відповідним наказом Мінреінтеграції. Зміни до переліку затверджуються за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Так, наказом від 9 лютого 2023 року № 41 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф. Таким чином, до оновленого переліку територій можливих та активних бойових дій увійшли населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій областях.

Зазначено, що право на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку як території:

1) можливих бойових дій;
2) активних бойових дій;
3) тимчасово окуповані російською федерацією,
на яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації рф.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial