Національний банк України відкликав (анулював) ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг у семи фінансових компаній у зв’язку з ненаданням ними жодної фінансової послуги протягом року з дня отримання ліцензії
 

Національний банк України відкликав (анулював) ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг у семи фінансових компаній у зв’язку з ненаданням ними жодної фінансової послуги протягом року з дня отримання ліцензії.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг (далі – Комітет)  ухвалив 14 вересня 2022 року.

 Відкликано такі типи ліцензій: 

  • ліцензію на надання послуг з факторингу;
  • ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту;
  • ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу.

Довідково:

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 381 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та підпункту 6 пункту 519 глави 65 розділу XI Положення про ліцензування та реєстрацію надавачів фінансових послуг та умови провадження ними діяльності з надання фінансових послуг, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 24 грудня 2021 року № 153, Національний банк має право прийняти рішення про відкликання (анулювання) ліцензії (ліцензій) на провадження діяльності з надання фінансових послуг, виданої (виданих) надавачеві фінансових послуг, у разі ненадання надавачем фінансових послуг жодної фінансової послуги протягом року з дня отримання ліцензії.

Після відкликання ліцензій надавач фінансових послуг позбавляється права провадити діяльність за видами відкликаних ліцензій. Відкликання ліцензій не позбавляє надавача фінансових послуг від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial