
Дайджест головних новин
FinAP Дайджест #Найцікавіше за тиждень FinAP канал — тримайся в курсі фінансового моніторингу #Регулювання_та_нагляд_НБУ #Банківська_справа Національним банком постановою № 78
Національний банк України розширив перелік файлів статистичної звітності, що подається до НБУ в умовах особливого періоду.
Національний банк України розширив перелік файлів статистичної звітності, що подається до НБУ в умовах особливого періоду. Про це регулятор повідомив на своєму сайті.
Зміни необхідні для виконання регулятором функцій з питань організації статистичної звітності і регулювання та нагляду за ринком фінансових установ, зокрема відповідно до Закону України “Про платіжні послуги”.
Передбачено подання дев’яти нових файлів, зокрема і таких:
Оновлення затверджені постановою Правління Національного банку України від 10 лютого 2023 року № 6 “Про затвердження Змін до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України в умовах особливого періоду”, яка набирає чинності з 01 березня 2023 року.
Читайте також:
Читайте далі

FinAP Дайджест #Найцікавіше за тиждень FinAP канал — тримайся в курсі фінансового моніторингу #Регулювання_та_нагляд_НБУ #Банківська_справа Національним банком постановою № 78

Національний банк України розширив перелік способів верифікації банками клієнтів ‒ фізичних осіб для цілей фінансової інклюзії, а також надав право

Національний банк України оприлюднив рекомендації для банків щодо посилення фінансового моніторингу операцій клієнтів, які можуть бути пов’язані зі схемами «скруток»,
FinAP – RegTech-компанія, яка створює програмне забезпечення та цифрові рішення для управління ризиками та комплаєнсу.
Інформація про продукти:
Техпідтримка:
Навігація:
Юридична інформація:
© 2015 – 2026 FinAP ® – всі права захищені