НБУ: розширено перелік файлів статистичної звітності, що подається в умовах особливого періоду

Національний банк України розширив перелік файлів статистичної звітності, що подається до НБУ в умовах особливого періоду.
 

Національний банк України розширив перелік файлів статистичної звітності, що подається до НБУ в умовах особливого періоду. Про це регулятор повідомив на своєму сайті.

Зміни необхідні для виконання регулятором функцій з питань організації статистичної звітності і регулювання та нагляду за ринком фінансових установ, зокрема відповідно до  Закону України “Про платіжні послуги”.

 Передбачено подання дев’яти нових файлів, зокрема і таких:

 

  • 4MX “Дані про кількість та приріст користувачів, які мають відкритий платіжний рахунок” – платіжними установами (у тому числі малими платіжними установами), філіями іноземних платіжних установ, установами електронних грошей, філіями іноземних установ електронних грошей, операторами поштового зв’язку, що мають право відкривати користувачам платіжні рахунки, зі звітної дати 11.03.2023;

 

  • D0X “Дані про взаємодію банку з питань фінансового моніторингу зі спеціально уповноваженим органом” – банками зі звітної дати 01.03.2023;

 

  • D2X “Дані про кількість користувачів та кількість відкритих користувачами рахунків” – банками; платіжними установами (у тому числі малими платіжними установами), філіями іноземних платіжних установ, установами електронних грошей, філіями іноземних установ електронних грошей, операторами поштового зв’язку, що мають право відкривати користувачам платіжні рахунки, зі звітної дати 01.01.2024.

Оновлення затверджені постановою Правління Національного банку України від 10 лютого 2023 року № 6 “Про затвердження Змін до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України в умовах особливого періоду”, яка набирає чинності з 01 березня 2023 року.  

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial