Британія розширила санкції проти білорусії за підтримку агресора

Велика Британія оголосила про розширення санкцій проти білорусії за підтримку росії
 

Велика Британія оголосила про розширення санкцій проти білорусії за підтримку, яку режим Олександра Лукашенка надає росії. Про це на своєму інтернет-ресурсі повідомляє "Європейська правда".

"Цей новий пакет посилює економічний тиск на Лукашенка та його режим, який активно сприяє російським військовим зусиллям та ігнорує територіальну цілісність України", – заявив глава британського МЗС Джеймс Клеверлі.

Британія запроваджує заборону на імпорт золота, цементу, деревини та каучуку з білорусії.

Також санкціями забороняється постачання білорусії товарів подвійного призначення, промислового обладнання та грошових купюр, а також технологій і матеріалів, які можуть бути використані для виробництва хімічної та біологічної зброї.

Крім того, Британія хоче запобігти поширенню пропаганди білоруськими медіакомпаніями. Соціальні мережі та інтернет-провайдери обмежать доступ до вебсайтів білоруських медіа, що потрапили під санкції.

Британський уряд також вживатиме заходів для боротьби з тими, хто обходить санкції, в тому числі шляхом обмеження коштів, які білорусь може залучити, а також подальшого обмеження їх доступу до фінансових ринків Великої Британії.

Під британські санкції також потраплять понад 100 осіб і організацій, які сприяли або підтримували репресії у білорусії.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial