Рішення РНБО щодо застосування санкцій до Ісламської Республіки Іран підтримано президентом Зеленським

Проект Постанови про затвердження рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 травня 2023 року "Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Ісламської Республіки Іран" на розгляді Верховної Ради України.
 

Указом президента Зеленського В.О. №308/2023 від 27.05.2023 було підтримано Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27.05.2023 "Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Ісламської Республіки Іран".

Відповідно до цього у Верховній Раді було зареєстровано Проект  Постанови "Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Ісламської Республіки Іран" на розгляді Верховної Ради України" за № 9333 від 27.05.2023.

Вищезгаданим рішенням Рада національної безпеки і оборони України підтримала внесені Кабінетом Міністрів України пропозиції щодо застосування деяких секторальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Ісламської Республіки Іран строком на 50 років.

На сьогоднішній день, Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки на своєму засіданні 29 травня 2023 року розглянув поданий Президентом України проект Постанови, та надав свій висновок про розгляд.

Комітет рекомендував Верховній Раді України включити проект Постанови (реєстр. № 9333) до порядку денного дев’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та за результатами розгляду прийняти Постанову в цілому.

Постанова набере чинності з дня її прийняття.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial