США ввели санкції проти Північної Кореї через незаконну кібердіяльність

Санкції запровадили проти чотирьох організацій та однієї фізичної особи, причетних до отримання прихованих доходів та зловмисної кіберзлочинності з метою підтримки уряду КНДР.
 

Міністерство фінансів США оголосило про запровадження нових санкцій проти півдесятка юридичних та фізичних осіб КНДР, пов’язаних із незаконними діями в кіберсфері, які дозволяють режиму в Пхеньяні отримувати прибутки з-за кордону. Про це пише «Судово-юридична газета».

«Сьогодні OFAC запровадив санкції проти чотирьох організацій та однієї фізичної особи, причетних до прихованого отримання доходів і зловмисної кібердіяльності задля підтримки уряду КНДР»,- зазначається у заяві.

При цьому підкреслюється, що Північна Корея використовує ІТ-працівників, які шахрайським шляхом влаштовуються на роботу в зарубіжні компанії для отримання прибутків, які потім йдуть на підтримку режиму Кіма та його пріоритетів. Ці кошти спрямовуються, в тому числі, на програми з розробки та виробництва зброї масового знищення та балістичних ракет.

Щоб припинити це Сполучені Штати ввели санкції проти Пхеньянського університету автоматизації, Бюро технічної розвідки та 110-го Дослідницького центру. Діяльність цих структур контролюється Головним розвідувальним управлінням КНДР. Крім того, санкції запроваджені проти північнокорейської компанії Chinyong та її офіційного представника в росії Кім Сан Мана. Ця структура підконтрольна міністерству народних збройних сил Північної Кореї та займається влаштуванням ІТ-фахівців з КНДР в росії та Лаосі.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial