Повідомлення МВС щодо роботи міжвідомчого офісу з питань виявлення активів рф та її резидентів

Пошук, виявлення та вилучення явних і прихованих активів було визначено як один з пріоритетів, врахованих Міністром внутрішніх справ при прийнятті рішення про створення Офісу
 

Обмін думками, інформацією та пропозиціями подальшої співпраці відбувся у рамках робочої зустрічі створеного на базі МВС міжвідомчого Офісу з питань виявлення активів рф та її резидентів.  Про це повідомляє МВС України.

Пошук, виявлення та вилучення явних  і прихованих активів було визначено як один з пріоритетів, врахованих Міністром внутрішніх справ при прийнятті рішення про створення Офісу.

Керівник Офісу – радник Міністра Бодров Єгор обгрунтував необхідність участі кожного представника в складі Офісу: «До складу Офісу входять представники різних служб, підрозділів, зокрема прикордонники, міграція, юстиція, фінмоніторинг, нацпол, судді і ми завжди відкриті для залучення спеціалістів та експертів у необхідних галузях. Адже для ефективності роботи важливо налагодити системний обмін інформацією та досвідом між різними структурами, оскільки виявити приховані активи резидентів чи громадян іншої держави складно, а ще складніше довести зв’язок цих активів із відповідними особами. Лише спільними зусиллями можливо досягти позитивного результату».

Як зазначила заступник керівника Офісу Народний депутат України Галина Янченко, яка є автором законопроєкту щодо введення санкцій стосовно громадян рф, оптимізація роботи в даному напрямку потрібна, оскільки допоможе не тільки  встановити зв’язок з російськими  бенефіціарами, а й зібрати доказову базу для подальшого арешту та конфіскації прихованих активів. 

Офісом було рекомендовано ряд заходів, направлених на посилення ефективності залучених відомств у визначеному напрямку, проведення яких повинно бути на системній основі до повної Перемоги у війні та відшкодуванні завданих збитків.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial