Захист інформації, яку зазначено в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації

Порядок, умови та терміни перевірки одноразової (спеціальної) добровільної декларації.
 

Головне управління ДПС у Рівненській області надає роз’яснення щодо захисту інформації при подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Законодавчо передбачено, що відомості, які надані платниками у відповідних одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню без письмової згоди декларанта. Винятком є випадки за ознаками злочину , коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.

Одноразові добровільні декларації, а також інформація, зазначена в них, не може бути використана в розслідуваннях та/або перевірках стосовно декларанта, а також як докази у кримінальних провадженнях, справах про адміністративні правопорушення, цивільних та адміністративних справах.

З боку контролюючих органів здійснюватиметься лише камеральна перевірка щодо виявлення арифметичних та логічних помилок впродовж 60 календарних днів, які настають за днем подання декларації.

У разі виявлення помилки або неточності заповнення декларації, платника буде поінформовано та запропоновано виправити помилки. Після цього громадянин матиме 20 календарних днів для подання уточнюючої декларації.

Уточнююча Декларація подається декларантом за таких умов:

Але, у разі якщо платник відмовляється подавати уточнюючу декларацію, то вона просто буде вважатися не прийнятою.

Читайте також:

Як подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію через вебпортал ДПС: покроковий алгоритм

На яку адресу контролюючий орган направляє запит щодо пояснень інформації, наданої декларантом у одноразовій добровільній декларації та хто не може бути декларантом

Добровільне декларування: Мінфін вніс зміни у форму «нульової» декларації відповідно до яких публічні діячі не являються декларантами

Податківці відповіли на питання: Чи має право ФО – резидент подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію та задекларувати актив у вигляді права грошової вимоги за договором позики, що надана іншій ФО за рахунок коштів (у національній або іноземній валюті), з яких не були сплачені податки у податкових періодах до 01.01.2021

Українці не зможуть витратити гроші, з яких не сплатять податки. Інтерв’ю Гетманцева про амністію капіталу

Щодо декларування активів, розташованих на території Російської Федерації

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial