Відбулася презентація Звіту про типології корупційних злочинів в енергетичному секторі в Україні

23 грудня 2021 року представники Державної служби фінансового моніторингу України взяли участь у презентації Звіту Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР)
 

23 грудня 2021 року представники Державної служби фінансового моніторингу України взяли участь у презентації Звіту Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) про типології корупційних злочинів в енергетичному секторі в Україні. Захід було організовано у рамках проєкту ОЕСР «Підтримка реформування сектору енергетики в Україні».

До участі у заході були залучені представники основних антикорупційних правоохоронних органів України, зокрема, Національне антикорупційне бюро України, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів тощо.

Під час заходу було презентовано основні корупційні схеми в енергетичному секторі, особливості роботи та взаємодії правоохоронних органів при їх виявленні та розслідуванні, а також обговорено практичні рекомендації та додаткові рішення, спрямовані на підвищення ефективності заходів, що вживаються у цій сфері.

Нагадаємо, що Україна є членом започаткованої ОЕСР Антикорупційної мережі для країн Східної Європи та Центральної Азії (АМ) з моменту її заснування у 1998 році. Додаткову підтримку ОЕСР зосереджує на посиленні правового та інституційного потенціалу України щодо виявлення та розслідування резонансних корупційних злочинів та притягнення до відповідальності винних осіб. ОЕСР була одним з основних партнерів України у створенні Національного антикорупційного бюро та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial