Верховна Рада України заборонила діяльність проросійських партій

Відповідний закон проголосовано 03 травня 2022 року. Мета документа - захист незалежності і суверенітету України від політичних сил, діяльність яких має характер колабораціонізму і спрямована на повалення в Україні державного ладу, знищення і підміни національної ідентичності її громадян.
 

ВРУ ухвалила закон, що забороняє  (Законопроєкт 7172-1) діяльність проросійських партій. Метою закону є приведення положень Закону України «Про політичні партії в Україні» (далі – Закон) і інших законодавчих  актів щодо порядку заборони політичних партій, які здійснюють антиукраїнську діяльність.

Прийнятий закон забезпечить можливість оперативного реагування на діяльність антиукраїнських, колабораціоністських політичних  партій в Україні з метою їх заборони - шляхом надання Міністерству юстиції України повноважень звертатись у спеціально визначеному порядку до суду.

Заборона діяльності таких політичних партій, які здійснюють антиукраїнську діяльність або пропагандують колабораціонізм, буде ефективним засобом захисту демократії в Україні і її незалежності та суверенітету.

Читайте також:

Зареєстрований Проект Закону щодо очищення влади від засновників та членів антиукраїнських політичних партій

Верховна Рада України продовжила воєнний стан строком на 30 діб

США запровадили нові санкції проти 40 фізичних і юридичних осіб рф

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial