В Україні запустять європейський гаманець цифрової ідентифікації до кінця 2026 року

Українці зможуть користуватися цифровими документами за кордоном, а європейці - використовуватимуть свої в Україні

Європейський гаманець цифрової ідентифікації запустять до кінця 2026 року — Україна успішно пройшла тестування, повідомляє Мінцифра.

Уже скоро українці зможуть користуватися цифровими документами за кордоном, а європейці — використовуватимуть свої в Україні. Уперше зустрілися з учасниками консорціуму Potential, щоб протестувати сумісність електронних документів із прототипами цифрових європейських гаманців. Наші розробники перевірили, як працюють документи в Дії разом із мобільними застосунками країн ЄС.

EU Digital Identity Wallet знадобиться для багатьох життєвих ситуацій за кордоном — зареєструвати SIM-карти, відкрити рахунок у банку чи показати документи в телефоні.

Україна — єдина держава із 20 країн-учасників, яка ще не є членом ЄС. Наш досвід побудови цифрової держави унікальний і важливий для всього світу. Працюємо далі та наближаємося до єдиного цифрового ринку ЄС.

Читайте також:

Читайте далі

Ідентифікація та верифікація

Іноземцям необхідно вчасно обміняти посвідку на тимчасове проживання

Міграційна служба нагадала Іноземцям та особам без громадянства з посвідками на тимчасове проживання потрібно вчасно обміняти документи Нагадуємо, що іноземці

Читати далі
Ідентифікація та верифікація

Мін’юст посилив перевірку повноважень представників під час нотаріальних дій

Нова редакція Порядку вчинення нотаріальних дій запроваджує для нотаріусів обов’язкову перевірку факту смерті довірителя та припинення юридичної особи, яка видала

Читати далі

Будьте в курсі новин

Слідкуйте за ключовими новинами, оновленнями продукту та змінами у сфері комплаєнсу в наших соцмережах. Без спаму – лише актуальна інформація.