Координаційний центр з надання правової допомоги підготував інструкцію в разі, якщо був загублений паспорт громадянина України чи закордонний паспорт.
 

Координаційний центр з надання правової допомоги підготував інструкцію в разі, якщо був загублений паспорт громадянина України чи закордонний паспорт, оскільки такі ситуації зараз нерідко трапляться.

Тоді можна користуватися застосунком “ДІЯ". Паспорти у "Дії" — ID-картка та закордонний — мають таку саму юридичну силу, що й звичайні. Така можливість передбачена статтею 14¹ Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус". Цифровий паспорт можна показувати на блокпостах та поліції, використовувати для перетину кордону в Польщі та Молдові.

У ЦНАПах ви можете отримати ID-картку та закордонний паспорт і відновити втрачені документи.

Відкриті відділення, адреси та їх контакти ви можете дізнатись за посиланням.

Також паспортні послуги знову доступні в підрозділах державної міграційної служби.

Звертаємо вашу увагу також на те, що у зв’язку з повномасштабною триваючою збройною агресією російської федерації, якою порушено фундаментальні норми та принципи міжнародного права, відділами державної реєстрації актів цивільного стану України не здійснюватиметься будь-яке листування, що стосується співробітництва з установами юстиції росії і білорусі в рамках Конвенції, а також інших міжнародних договорів України з питань міжнародно-правових відносин та правового співробітництва у цивільних справах.

Водночас інформуємо, що для отримання документів, одержаних відділами державної реєстрації актів цивільного стану за результатами надісланих запитів, доручень і клопотань до вказаних країн, громадяни можуть  звернутись до відповідного відділу державної реєстрації актів цивільного стану. 

Читайте також:

Реєстрація бізнесу знову доступна в Дії

НКЦПФР: обов’язкова авторизація депозитарних установ в Центральному депозитарії

Щодо міжвідомчої координації системи фінансового моніторингу

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial