В Україні запустили портал «Війна і санкції», аби запровадити санкції до якомога більшої кількості співучасників війни РФ проти України

Портал дозволяє переглянути, які країни наразі не наклали санкції на конкретну особу, не зважаючи на те, що вона вже є під санкціями в інших юрисдикціях.
 

Міністерство закордонних справ України повідомляє про те, що запрацював портал «Війна й санкції» який доступний за писалинням: https://sanctions.nazk.gov.ua/ (українською, англійською та російською мовами),  який дозволяє переглянути перелік осіб, на яких уже було накладено санкції з початку повномасштабної війни РФ проти України, а також ознайомитися із кандидатами на потрапляння до санкційних списків.

На сьогодні на сайті доступні дані про:

   • осіб, на яких було накладено санкції після 22.02.2022 року у зв’язку з початком повномасштабної агресії РФ;
   • осіб, на яких було запропоновано накласти санкції.

Також завдяки порталу можна переглянути, які країни наразі не наклали санкції на конкретну особу, не зважаючи на те, що вона вже є під санкціями в інших юрисдикціях. Це допоможе швидше мотивувати країни до посилення санкцій. 

Найближчим часом на порталі також з’явиться така інформація:

   • юридичні особи, на на які було накладено санкції;
   • інформація про всіх осіб, на яких наклали санкції через війну РФ проти України з 2014 року;
   • дані про активи осіб, причетних до військової агресії Росії.

Головна мета порталу — поінформувати іноземні уряди та громадян про вже запроваджені санкції, залучити громадськість до глобальної кампанії із розширення санкційних списків щодо осіб, які підтримують війну, зокрема фінансово та інформаційно. Це дозволить забезпечити максимальний економічний тиск на співорганізаторів війни та наблизити перемогу України. 

Читайте також:

США запроваджує експортні санкції проти росії та білорусі

Законопроєкт 7172-1: заборона проросійських політичних партій

Міністерство юстиції України подає до суду щодо заборони певних політичних партій

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial