Парламент планує на найближчому засіданні ухвалити законопроєкт про боротьбу з відмиванням грошей відповідно до стандартів FATF

Прес-служба Апарату Верховної Ради України опублікувала на своєму сайті повідомлення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука
 

Прес-служба Апарату Верховної Ради України опублікувала на своєму сайті таке повідомлення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука.

«Верховна Рада України планує на найближчому пленарному засіданні розглянути законопроєкт про боротьбу з відмиванням грошей відповідно до стандартів Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей (FATF), як цього вимагає Європейська комісія.

Питання про посилення контролю за фінансовими операціями, так зване FATF. Ми будемо цей законопроєкт голосувати на найближчому засіданні Верховної Ради України», - сказав Спікер Парламенту.

Забезпечення відповідності українського законодавства про боротьбу з відмиванням грошей стандартам FATF є однією із семи вимог Єврокомісії у зв'язку з наданням Україні статусу кандидата в члени Євросоюзу та збереження його в подальшому.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial