НКЦПФР: встановлено терміни проведення процедури squeeze-out під час воєнного стану

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення щодо перебігу визначених законодавством строків відповідно до вимог чинного законодавства в період дії воєнного стану.
 

Комісія встановила, що на період дії воєнного стану зупиняються строки подання та розміщення повідомлень, інформації та вчинення дій уповноваженим органом емітента, відповідно до вимог статей 64, 641, 65, 651, 652 Закону України «Про акціонерні товариства».

Що собою являє Squeeze-out?

Squeeze-out - це примусовий викуп акцій, який дослівно перекладається як вичавлювання, іноді використовується термін freezeout (заморожування), це примусовий продаж акцій міноритарних членів акціонерного товариства , за яку вони отримують грошову компенсацію.

Так, зупиняються строки вчинення дій заявника публічної безвідкличної вимоги, уповноваженого органу емітента щодо проведення процедури squeeze-out.

Комісія надає можливість особам, які розпочали процедуру squeeze-out та, в результаті військової агресії російської федерації не змогли її продовжувати, завершити цей процес.

Зазначені строки поновлюються з дня наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану на території України.

Читайте також:

Національний банк сприяє спрощенню доступу нерезидентів до державних цінних паперів України

НКЦПФР прийняла ряд рішень щодо забезпечення роботи під час дії воєнного стану

НКЦПФР: обов’язкова авторизація депозитарних установ в Центральному депозитарії

Щодо подання інформації про розбіжності відомостей про кінцевих бенефіціарних власників

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial