НБУ пропонує оновити пруденційні вимоги до небанківських надавачів платіжних послуг

Зміни пропонуються щодо розрахунку та складових елементів регулятивного капіталу, включення до нього субординованого боргу, порядку його врахування

Національний банк пропонує оновити пруденційні вимоги до небанківських надавачів платіжних послуг, зокрема щодо розрахунку та складових елементів регулятивного капіталу, включення до нього субординованого боргу, порядку його врахування.

Ці зміни є черговим кроком у наближенні регулювання фінансового сектору в Україні до вимог права ЄС.

Проєктом постанови “Про деякі питання визначення регулятивного капіталу небанківських надавачів платіжних послуг” (далі – Проєкт) пропонується:

  • затвердити Положення про вимоги до регулятивного капіталу небанківських надавачів платіжних послуг;
  • затвердити Зміни до Положення про авторизацію надавачів фінансових послуг та умови здійснення ними діяльності з надання фінансових послуг;
  • визнати таким, що втратило чинність, Положення про встановлення пруденційних нормативів, що є обов’язковими для дотримання небанківськими надавачами платіжних послуг, та визначення методики їх розрахунку.

Ознайомитися з матеріалами для обговорення можна за посиланнями:

 

Читайте також:

 

Читайте далі

SA

ФОП автоматично реєструватимуть платниками ПДВ: Мінфін пропонує ліміт 2 000 євро для онлайн-доходів

Мінфін оприлюднив нові податкові ініціативи, що пропонують запровадити для бізнесу та громадян. Міністерство фінансів України підготувало законопроєкт про внесення змін до Податкового

Читати далі

Будьте в курсі новин

Слідкуйте за ключовими новинами, оновленнями продукту та змінами у сфері комплаєнсу в наших соцмережах. Без спаму – лише актуальна інформація.